Pneus Online
Alle merken tegen discountprijzen sinds 25 jaar!
Winkelmand
€ 10 ⁠00 aangeboden met Pneus Online Prime
  • 12 maanden garantie12 maanden garantie op
    de auto- en motorbanden, velgen en wielen
  • 11500 montagecentra11500 montagecentra van onze partners in Europa
  • Meer dan 2M klanten bediend sinds 2001Meer dan 2M klanten bediend sinds 2001
  • PNEUS ONLINE PRIMEPNEUS ONLINE PRIME: Directe kortingen + gratis levering

Auto pers

Drie motorrijders met een gemeenschappelijke droom: tot het einde gaan

AFRIKAANSE RALLY Drie Zwitsers starten in de 26e Dakar die zal plaatsvinden van 31 december 2005 tot 15 januari 2006.

De jaren vervliegen, maar de betovering blijft. In Lissabon werpen drie Zwitserse motorrijders zich vanaf aankomend 31 december in een 9000 km strijd door West-Afrika.

Portugal, Spanje, Marokko, Mauritanië, Mali, Guinea, Senegal. Vijf landen zullen binnenkort hun stempel zetten in de paspoorten van Jean-Luc Fonjallaz, Guy Moinon en Yves Theuninck. Deze drie Zwitsers zullen met hun motoren gaan proberen om hun droom tot werkelijkheid te maken: Dakar en het fabelachtige strand langs het Pink Lake bereiken.

Met al twee deelnames op hun naam in 2004 en 2005, lijkt Jean-Luc Fonjallaz het best in staat om zijn weddenschap te winnen. "Ondanks het feit dat ik wegens technische problemen heb moeten opgeven, heb ik heel veel geleerd van deze twee ervaringen. Dit jaar ben ik voor het eerst niet gestrest. Mijn motor is er klaar voor en de omstandigheden voor de start zijn optimaal", vertelt deze inwoner van Prangins verheugd die een KTM 660 Replica berijdt. (...)

Met een gemiddelde uitval van 60%, is de Dakar beslist geen peulenschilletje. Elk van de drie piloten is zich bewust van de moeilijkheden die hen wachten. Maar met hun leeftijd van respectievelijk 38, 40 en 45 jaar hopen deze drie motorrijders in hart en nieren te beschikken over de wijsheid om alle moeilijkheden te overwinnen.

Passage: 24 uur - Sylvain Muller, gepubliceerd op 01 december 2005