Pneus Online
Alle merken tegen discountprijzen sinds 25 jaar!
Winkelmand
€ 10 ⁠00 aangeboden met Pneus Online Prime
  • 12 maanden garantie12 maanden garantie op
    de auto- en motorbanden, velgen en wielen
  • 11600 montagecentra11600 montagecentra van onze partners in Europa
  • Meer dan 2M klanten bediend sinds 2001Meer dan 2M klanten bediend sinds 2001
  • PNEUS ONLINE PRIMEPNEUS ONLINE PRIME: Directe kortingen + gratis levering

F.A.Q. - Na mijn bestelling - Beschadigde, defecte of niet met de bestelling overeenstemmende producten

  • Wat moet ik doen indien de geleverde producten beschadigd zijn of niet met de bestelling overeenstemmen?

    In geval van beschadigde of niet met de bestelling overeenstemmende producten, gelieve de levering te weigeren en de opmerkingen schriftelijk te vermelden op de leveringsbon die u aan de transporteur kunt vragen.
    Vervolgens moet u meteen met ons contact opnemen d.m.v. het contactformulier of per telefoon.

    Heeft u het antwoord op uw vraag niet gevonden?
  • Wat moet ik doen indien ik niet de hele bestelling heb ontvangen?

    In geval van ontbrekende producten bij de levering, moet u verplicht het aantal geleverde producten schriftelijk vermelden op de leveringsbon, die u aan de transporteur kunt vragen.
    Vervolgens moet u meteen met ons contact opnemen d.m.v. het contactformulier of per telefoon. Indien er geen vermelding is gemaakt op de leveringsbon, kan de klacht niet in aanmerking worden genomen door PNEUS ONLINE.

    Heeft u het antwoord op uw vraag niet gevonden?